Loading color scheme

Naši „přespolní běžci“ byli opět úspěšní na MČR

Již delší dobu jsme se těšili, až budeme moci opět vyrazit na sportovní soutěže a poměřit síly se sportovci z jiných škol.

Dne 1. 10. 2021 se sedmičlenná skupina našich žáků zúčastnila Mistrovství České republiky v přespolním běhu, pořádaného ČSMPS.

Že si vedli všichni skvěle, potvrzují výsledky závodů: V juniorské kategorii na trase dlouhé 3 000 m suverénně zvítězil Matěj Nejedlý. Stejně úspěšní byli běžci, kteří soutěžili v kategorii starších žáků. První místo obsadil žák naší školy Jan Zimmermann a hned za ním skončil Tony Červeňák.

Pěkných výsledků dosáhli i Milan Balog ( 4.místo) a Damián Šoun (7.místo). Úspěšně si vedla i naše 2 děvčata, která soutěžila v juniorské kategorii na trase dlouhé 2 000m – Nikola Najmanová – 3. místo, Sarah Lakatošová – 4. místo.