Škola je zřízena podle § 16 odst. 9 školského zákona. Jsme škola zaměřená na poskytování speciálně pedagogické péče v oblasti středního a středního odborného vzdělávání. Nabízíme vzdělání v řadě tradičních řemeslných oborů a specifických oborech vhodných pro žáky a žákyně s kombinovaným znevýhodněním.

Naši žáci a žákyně se vzdělávají v moderním a udržovaném areálu, který nabízí kvalitní podmínky pro teoretickou i praktickou výuku.

Motiv - Úvodní stránka

Pro zájemce o kuchařský kurz na téma sýrových variací a silvestrovských nápojů je připraven kurz, který proběhne v sobotu 13.12.2014. Nezapomeňte se na kurz včas přihlásit.

Kdy: sobota 13.12.2014, od 8.00 hodin do cca 12:00 hod.

Kde: školní jídelna SOŠ Liberec, Jablonecká 999.

Téma : Sýrové variace + silvestrovské nápoje.

Co s sebou? Chuť tvořit, dobrou náladu a vhodné pracovní oblečení (zástěra), vhodnou krabičku na sýrové výrobky, poznámkový blok a psací potřeby.

Cena kurzu? 250,- Kč (v ceně jsou započteny suroviny).

Co si odnesete? Svůj originální výrobek, receptury, praktické rady od zkušených lektorů, hřejivý pocit u srdce z užitečně prožitého dopoledne.

Co se naučíte: Pod dohledem zkušených lektorů připravit si nejen občerstvení, ale jako bonus získat inspiraci pro novoroční přípitek.

Kde se přihlásit? e-mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (484 842 133), Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (728 683 305).

Uzávěrka přihlášek do 10.12.2014.