Loading color scheme

Cinkalo zlato, stříbro i bronz

Pět žáků naší školy se v dne 18. 5.  zúčastnilo Mistrovství ČR v atletice, které se konalo v pražském sportovním areálu Na Děkance.

Své sportovní kvality žáci potvrdili již tím, že byli na MČR nominováni na základě úspěchů z regionálního přeboru konaného v  Liberci. Naši sportovci tak v Praze měřili své síly s atlety ze škol z  různých koutů naší republiky. O tom, že se ani tentokrát mezi nimi neztratili, svědčí počet medailí, které zde vybojovali. O medaile v běhu na 1500 m se postarali Jarda Šimral 1. místem v kategorii mužů, Lukáš Pleticha 2. místem v kategorii dorostenců a 2 děvčata – Markéta Švikruhová 1. místem a Sabina Bicencová 2. místem v kategorii dorostenek. Obě jmenované dívky byly úspěšné i v dalších disciplínách, kde obsadily Markéta Švikruhová 1. místo ve skoku dalekém a ve vrhu koulí a Sabina Bicencová 2. místa ve stejných disciplínách. Ve vrhu koulí byl dále  úspěšný Ondřej Bilý, který vybojoval 3. místo. Sportovcům tentokrát přálo i počasí, a tak si mohli závod užít v optimálních podmínkách.